Galaxy

Niezawodna precyzja tworzenia

Rozwiązanie dla przemysłu, w którym istotną rolę odgrywa osiągnięcie wysokiej jakości druku, a jednocześnie produkcja dużych elementów. Drukarka zapewnia szybką pracę, przy zastosowaniu zróżnicowanych średnic dysz (od 0.25 do 0.8 mm) i pozwala na użycie szerokiej gamy materiałów. Głowica z podwójnym ekstruderem pozwala na wykorzystanie podporowych materiałów rozpuszczalnych, a w połączeniu z automatyczną kalibracją stołu umożliwiają wytwarzanie z wysoką dokładnością skomplikowanych geometrii. Duży ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala gwarantuje łatwą i intuicyjną obsługę. Urządzenie jest dostosowane do użytku przemysłowego.

Galaxy

Dostępne pola robocze

Wybierz model dopasowany pod kątem Twojego biznesu

Galaxy 500

X:400 Y:400 Z:500 mm

Odświeżony wygląd, wygodny dostęp do podzespołów

Urządzenie jest zaprojektowane tak, by możliwy był łatwy i szybki dostęp do kluczowych podzespołów. Nowa wersja urządzenia została pozbawiona dwuskrzydłowych drzwi, które zastąpiły drzwi z pojedynczym skrzydłem otwieranym w lewą stronę. Ułatwia to kontrolę pola roboczego względem danych wyświetlających się na ekranie. W obudowie górnej zastosowano dodatkowe, zamykane na klucz drzwiczki z szybą, które zapewniają wygodny dostęp do głowicy w celu instalacji lub wymiany filamentu. 

Galaxy

Intuicyjna obsługa i łatwa analiza pracy urządzenia


Drukarka 3D GALAXY posiada duży i czytelny panel do obsługi urządzenia o przekątnej 10’1 oraz szerokokątną kamerę ulokowaną we wnętrzu komory roboczej.  Mając na uwadze wygodę użytkownika, również współpracującego z kilkoma urządzeniami, drukarki GALAXY dają  możliwość podglądu procesu drukowania oraz wszelkich parametrów druku z poziomu komputera lub telefonu. Ekran dotykowy zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę - od momentu wczytania pliku .gcode i przygotowania urządzenia do druku, aż do zakończenia procesu wytwarzania modelu.

Galaxy

Stół roboczy o właściwościach adhezyjnych

Stół roboczy ma ogromny wpływ na jakość modelu, a także na powodzenie procesu drukowania. W drukarce 3D Galaxy zastosowano całkiem nowe rozwiązanie - platformę wykonaną z frezowanego aluminium. Bezpośrednim miejscem styku filamentu oraz stołu jest nakładka adhezyjna przeznaczona do druku 3D. Zapewnia właściwą przyczepność pierwszych warstw materiału bez konieczności użycia dodatkowych preparatów. Stół roboczy jest podgrzewany i może osiągnąć temperaturę do 120°C

Galaxy

Dwie głowice drukujące

Drukarka 3D GALAXY umożliwia wytwarzanie modeli z dwóch kolorów filamentów jednego rodzaju materiału, lub też z dwóch różnych materiałów - podstawowego i podporowego (np. ABS + HIPS, oraz PLA + PVA).  Jest możliwe dzięki zastosowaniu dwóch głowic drukujących. Urządzenie obsługuje różne średnice dysz, w zależności od pożądanej precyzji wykonanego detalu (możliwe jest zastosowanie dyszy już od 0,15 mm średnicy).

Galaxy

Napisz do nas wiadomość

Dozwolone: pdf, doc, docx, jpg, png Maksymalny rozmiar pliku: 5MB * - pola obowiązkowe