Narzędzia i usługi

Narzędzia specjalistyczne dla przemysłu

Tworzymy koncepcje, konstruujemy i wykonujemy indywidualne narzędzia i urządzenia specjalistyczne zgodne ze specyfikacją techniczną klienta. Narzędzia zapewniają powtarzalność pozycjonowania, pozwalają na kontrolę jakości, wstępny montaż, wykonywanie gotowego produktu oraz stanowią dedykowane podzespoły maszyn.

Nowoczesny park maszynowy umożliwia nam również profesjonalną realizację usług w zakresie obróbki skrawaniem na maszynach konwencjonalnych oraz CNC. Oferujemy obróbkę zarówno jednostkową, jak i seryjną, szerokiej gamy materiałów. Pracując na maszynach konwencjonalnych wykorzystujemy cyfrowe odczyty pozycji.

Produkcja narzędzi i elementów na zamówienie

Świadczymy usługi w zakresie produkcji narzędzi specjalnych na podstawie dokumentacji technicznej lub w odpowiedzi na określone potrzeby technologiczne. Projektujemy i wykonujemy narzędzia od podstaw, dzięki temu są one w 100% dopasowane do specyfiki branży. Nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony zespół operatorów, przekłada się na jakość i dokładność wykonanych usług.

Wykonujemy usługę frezowania na 3-osiowych maszynach CNC oraz frezowania i toczenia na obrabiarkach konwencjonalnych. Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem stopów metali, każdej stali (również hartowanej), żeliwa, aluminium, mosiądzu, brązu oraz miedzi. Wykonujemy także detale z tworzyw sztucznych - m. in. Teflon, POM, PVC. Elementy wykonywane przez firmę ATMAT mogą zostać także poddane obróbce powierzchniowej mającej na celu ochronę przed korozją lub ścieraniem.

01

WYDAJNOŚĆ

02

PRECYZJA

03

POWTARZALNOŚĆ

Rodzaje narzędzi

Aktualności

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siedziby w Krakowie

Obserwuj nasze działania